Cateringové služby

Naše firma se specializuje na gastronomické zajištění gala večeří, rautů, bufetů, tématických večírků, elegantních koktejlů na místech, která si sami zvolíte. Catering je naší specializací a to zejména pro naše náročné klienty do cca 300 osob.

Charakterizuje nás profesionalita, prvotřídní gastronomie, výběr nejlepších surovin a motivace dodat pro Vaši akci to nejlepší k Vaší spokojenost. Naší předností je individuální přístup ke každému klientovi a proto připravíme akci šitou přímo na míru Vašim požadavkům. Naše specializace je staro-francouzká kuchyně, která se skvěle hodí k vínum. Bohaté zkušenosti máme rovněž se zajištěním občerstvení během konferencí nebo školení.

Koktejly

Elegantní koktejl s nabídkou široké škály nápojů a jednoduchým fingr buffet. Ve Vašich prostorách Vám zajistíme slané kanapky a jednohubky, zeleninové dipy, malé slané pečivo a sladké minideserty. Nápoje všeho druhu a v jakémkoliv množství jsou samozřejmostí. Sdělte nám své představy a Vaše starosti se stanou starostmi našimi.

Rauty

Připravíme pro Vás tradiční české mísy, masové mísy, variace domácích paštik, italské mísy prosciutto, mortadella, variace francouzských, holandských a českých sýrů s hroznovým vínem a hruštičkou. Dále pak teplá jídla včetně příloh, šunčičku na kosti, zeleninové saláty, omáčky a dresinky k salátům, sladké minideserty, čerstvé ovoce a rautové pečivo. Nápoje jsou samozřejmostí.

Rauty máme rozděleny podle naročnosti a požadavků zákazníka:

  • raut "Clasik"
  • raut "Exellent"
  • raut "Exellent Top"
  • raut "VIP"
  • raut "VIP Top"

Garden party

Máte pěknou zahradu a chcete se svými přáteli v pěkné teplé dny slavit pod širým nebem. Není nic snažšího, obraťte se na nás a my Vám splníme i toto přání... a klasická garden party nebo barbeque může začít.

Reference

Mezi naše klienty patří mimo jiné Elit, Le Bouchon, Auto Styl, SAP ČR, TRW volant, Readymix, Wella, Emil Frey, Speedy Arrow.

Catering

Připravujete setkání s partnery Vaší firmy? Určitě jim chcete nabídnout něco dobrého, aby setkání proběhlo přesně podle Vašich představ.

Zajistíme pro Vás občerstvení včetně nápojů, např. roastbeef, marinované ryby, drůbeží galantýny, rolády nebo zeleninové saláty. Vše můžeme završit květinovou dekorací.

  • Prvotřídní gastronomie
  • Výběr nejlepších surovin
  • Vaše spokojenost
  • Profesionalita

Cateringové služby