Naši partneři

Coca-Cola

Coca-Cola měla být pouze jedním z nealkoholických nápojů, postupem času však začala znamenat mnohem víc. Je to pocit, nálada, chuť vyjadřující životní styl celých generací. Tajemství receptury opředené legendami je jako poklad zamčený na sedm západů a po léta je toto tajemství pečlivě střeženo. Můžeme se jí napít ve více než 200 zemích světa. Nyní i v Café Restaurantech Sconto.

Tchibo Coffee

Tchibo Coffee Service garantuje silné značky a široký sortiment produktů. Vedle kávy a komplexního doplňkového sortimentu nabízí ucelené profesionální technologické systémy, které jsou určené pro různé oblasti použití.

FARM FRITES

Farm Frites Vám nabízí široký sortiment vynikajících bramborových příloh, které obohatí každé Vaše menu. Vyzkoušejte hranolky a vlnky skvělé chuti a přirozené zlatavé barvy. Nesmíme zapomenout na bramborové speciality. Vyberte si z pestré palety mražených i chlazených produktů.

NOWACO

Společnost NOWACO je přední potravinářskou společností, která vyrábí zmrzliny, rybí výrobky, mraženou zeleninu, hotová jídla, bramborové výrobky, chlazené maso a chlazené mořské a sladkovodní ryby.

BESTFOODS CZ

Společnost nabízí více než 160 výrobků pěti světoznámých značek: dehydrované výrobky KNORR, majonézové výrobky HELLMANN'S, široký sortiment koření pro gastronomii UBENA, sladké výrobky ALSA a instantní zahušťovací prostředky MONDAMIN. V nabídce dehydrovaných výrobků značky KNORR si můžete vybrat ze široké škály bujónů, polévek, zavářek a vložek do polévek, snacků, omáček, šťáv a fondů, základů, příloh, kořenících směsí a zálivek na salát.

Fany Gastroservis

Fany Gastroservis je specialistou na zásobování restaurací, pizzerií, hotelů a dalších gastronomických provozů. Nabízí široký sortiment potravin, mléčných výrobků, nápojů, drogerie, čerstvého ovoce a zeleniny.

Nestlé Food

Nestlé patří mezi největší výrobce a prodejce potravin v České republice. Nejstarší doložená zmínka související s obchodními aktivitami společnosti Nestlé na našem území je z roku 1890. Závod Nestlé Food je zaměřen na výrobu bujónů, polévek, koření a dalších kulinářské výrobků.

Vamix ČR / Vandemoortele

Dceřiná společnost belgického koncernu Vandemoortele, jehož historie začíná již v roce 1899. Výrobce olejů, tuků, margarínů, majonéz, dresingů, omáček, cukrářských směsí, rostlinných krémů a hlubokomražených pekařských výrobků.

Henkel-Ecolab

Společnost Henkel-Ecolab vznikla spojením firem Henkel KGaA (Německo) a Ecolab Inc. (USA). Henkel-Ecolab je evropskou společností, jejíž sortiment pokrývá všechny čistící a hygienické požadavky.

Nejsme na to sami

Ať už jste zákazníky našich restaurací nebo využíváte naše cateringové služby, na každém kroku se setkáváte s produkty našich partnerů.

Rádi bychom Vám tyto společnosti a jejich produkty stručně představili, neboť se aktivně podílejí na poskytování našich služeb.

Partneři